Підсумки фотоконкурсу «Молоде обличчя України»

Общество | 20:22, 21.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні відбулося підведення підсумків міського фотоконкурсу “Молоде обличчя України”, який проводився відділом у справах сім’ї та молоді міської ради протягом серпня-жовтня серед молоді міста віком від 14 до 35 років.

До складу журі конкурсу увійшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Галина Аніканова, професійні фотографи Віктор Бучнев та Андрій Ковнір, викладач дитячої художньої школи Наталія Токарська.

Для участі у конкурсі було представлено 77 фоторобіт у трьох номінаціях: “Талановита, обдарована і креативна молодь”, “Молода сім’я. Дозвілля і відпочинок” та “Професії молодих. Волонтерство. Українська армія. Студентство”. Після ретельного обговорення з 18 учасників конкурсу було визначено троє переможців у кожній номінації. Оцінювання робіт проводилось за такими критеріями, як повнота розкриття запропонованої теми, рівень володіння технікою виконання, композиція, художньо-естетичний рівень та творчий підхід.

За підсумками перемогу здобули Вікторія Бордюг з роботою «Уроки добра» в номінації «Молода сім’я. Дозвілля і відпочинок», Галина Приходько з роботою «Художник думает рисунком» в номінації «Талановита, обдарована і креативна молодь» та Світлана Ушкало з роботою «Відпочиваємо разом» в номінації «Професії молодих. Волонтерство. Українська армія. Студентство». Роботу «Доступное жилье для молодой семьи» Наталії Петрової відмічено спеціальним призом журі за оригінальність художнього задуму.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: