Під Новопрокопівкою українські військові знищили чотири російських танки, — ВІДЕО

Пригоди | 13:25, 8.10.2023
 Поделиться

Поделиться в

Військові 47-ї бригади показали відео зі знищенням російських танків дронами-камікадзе на Мелітопольському напрямку. 
Про це повідомляє 061 з посиланням на допис 47-ї окремої механізованої бригади. 
Дрони-камікадзе вразили чотири ворожі танки біля Новопрокопівки Пологівського району. Зазначається, що результативні удари по ворожій техніці здійснили впродовж однієї доби. 

Раніше 061 повідомляв, що на Мелітопольському напрямку прикордонники знищили три ворожих дрона-камікадзе.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: