Персонал захопленої росіянами Запорізької атомної станції піддається катуванням — Енергоатом

Суспільство | 09:48, 9.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Працівники Запорізької атомної станції вже 4 дні утримуються в заручниках. Всередині станції перебувають близько 500 російських солдатів і 50 одиниць важкої техніки. Працівники станції фізично та психологічно виснажені. 
Про це повідомляє у Телеграмі Енергоатом. 
За на наявною інформацією, персонал, захопленої росіянами Запорізької атомної станції, піддається катуванням. Більше того, ворожі війська змусили керівництво станції записати звернення, яке планують використати в пропагандистських цілях.
“Пропагандистська машина Росії створить черговий фейк, який буде демонструвати своїм громадянам та міжнародній спільноті для виправдання власних злочинів. Ми закликаємо наших міжнародних партнерів вжити всіх заходів для того, щоб заборонити ведення бойових дій довкола атомних станцій, вивести окупаційні війська з захоплених атомних об’єктів та закрити небо над Україною”, — йдеться у повідомленні. 
Атомники попереджають, що аварія на атомних станціях внаслідок застосування росіянами зброї призведе до катастрофи загальноєвропейського масштабу. Відповідальність за це буде цілком на Росії.
 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: