Переселенці отримують безоплатну правову допомогу

Общество | 09:00, 17.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

16 січня в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Енергодарі, з головним спеціалістом Енергодарського бюро безоплатної правової допомоги Яною Зарубіною.

Перш ніж відповісти на питання переселенців, Яна Володимирівна розповіла про роботу бюро, та про види допомоги, які можна отримати звернувшись до центру.

Центр безоплатної правової допомоги в Енергодарі працює більше року. За цей час сюди звернулися більше тисячі осіб. Енергодарці можуть отримати безкоштовно як первинну, так і вторинну безоплатну юридичну допомогу.

До первинної юридичної допомоги відносяться: заповнення документів та їх оформлення,  роз’яснювання правових питань.

Дещо інша справа з вторинною правовою допомогою. Наприклад, вона включає в себе захист від обвинувачення в суді. Для цього потрібно надати паспорт, ідентифікаційний код, якщо людина є ВПО – довідку про це. Тут особа, що звернулась, сплачує лише судовий збір. Послуги адвоката надаються безкоштовно.

Як розповіла Яна Володимирівна, переселенці звертаються до центру з різними питаннями – це і оформлення соціальних виплат, реєстрація в гуртожитку, правові консультації. Для отримання первинної допомоги, потрібно підготувати документи, які будуть стосуватися питання, що потребує вирішення. Якщо особа не хоче їх надавати, а буває і таке, у центрі проконсультують і без них.

Консультації у ЦСССДМ для переселенців проводяться двічі на місяць. Але, як показав прийом на якому ми побували, тут можна отримати не тільки правову консультацію, а і поспілкуватися на хвилюючи теми.

Енергодарське бюро безоплатної правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Молодіжна, буд. 57.

Графік роботи: Пн– Чт з 8.00 до17.00

Пт з 8.00 до 15.45

Тел.: 4-08-98

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: