Педагоги ЕМАН зустрілись з колегами із ЗНУ

Общество | 20:51, 13.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

11 травня в Енергодарській малій академії наук учнівської молоді відбулася традиційна зустріч педагогів закладу з викладачами Запорізького національного університету в рамках семінару «Планування пошуково-дослідної діяльності учнів, методика обрання теми нового дослідження». В атмосфері невимушеного спілкування педагоги отримали актуальну інформацію про сучасні тенденції в галузі гуманітарного знання, про цікаві направлення досліджень, які можна запропонувати вихованцям ЕМАН в новому навчальному році.

IMG_20170511_141104

Педагоги, які працюють в галузі іноземної філології, спілкувалися з Надточій Наталією Олександрівною, викладачем кафедри англійської філології ЗНУ, кандидатом педагогічних наук. Кандидат філософських наук, доцент Цапліна Ірина Сергіївна консультувала керівників учнівських робіт з напрямку соціології, філософії, історії. Докладні відповіді на свої запитання з української філології вчителі отримали в бесіді з кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри українського літературознавства ЗНУ Ніколаєнко Валентиною Миколаївною.

Результатом роботи семінару, як завжди, стали нові ідеї, задуми майбутніх досліджень, дехто з педагогів навіть визначився з темою науково-дослідницької роботи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: