Павло Музика зустрічався з атовцями Енергодара

Общество | 12:13, 21.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Чергова зустріч міського голови та атовців — представників громадських організацій — відбулася минулого тижня. На неї також запросили начальника відділу земельних відносин В’ячеслава Кравчука, начальника Управління праці та соцзахисту населення Олену Смирнову, директора Центра допомоги учасникам АТО Катерину Стаценко та пресу.

Розглядали питання виділення землі, житла та соціальної допомоги. Павло Музика проінформував атовців про те, що через зрив сесії нерозглянутими залишилися соціальні питання, в тому числі — міська Програма підтримки атовців та їхніх родин. Виплати компенсацій за комунальні послуги, одноразової допомоги тим, хто був призваний на службу чи підписав контракт з ЗСУ, програма з лікування зубів та новинка — медичне стархування — зависло в повітрі. Павло Музика сподівається, що до 27 січня  (на цю дату заплановане засідання депкорпусу) депутати домовляться і почнуть приймати рішення. В іншому випадку доведеться скликати позачергову сесію, на якій будуть розглянуті окремо питання соцзахисту атовців.

Учасники бойових дій зазначили, що не варто виділяти для окремої сесії  питання тільки підтримки атовців — якщо 27 числа депутати не зберуться, то на позачергову сесію слід виносити всі соціальні питання.

16145231_1855055008099621_85127194_o

Що стосується виділення земельних ділянок під житлову забудову і дач та гаражів, то проблема не то щоб зайшла в тупік, але все пішло по колу. Минула зустріч з мером з цього приводу була більш позитивною, адже з Кабміну прийшов лист, з якого виходило, що причин не виділяти землю в районі 10-а нема — Кам’янсько-Дніпровське лісництво може дозволити змінити цільове призначення  ділянки без порушення законодавства. З цього моменту почався черговий виток листування з різними інстанціями, а кінець «мотузочки» пішов до столичних кабінетів (подробиці цієї паперової епопеї в деталях описані на сайті міської ради)

16196136_1855054958099626_1938057856_o

Радник міського голови Ярослав Деркач запропонував в разі чергової відмови організувати делегацію до Кабміну. А В’ячеслав Кравчук заявив, що у цьому випадку місто готове позиватися до суду.

Учасник бойових дій і член ГО «Об’єднання учсаників АТО та волонтерів» Віталій Юзвенко цікавився, коли будуть розглядатися й інші земельні ділянки в межах міста, що можуть бути розподілені під житлову забудову та дачі. Начальник відділу земельних відносив пообіцяв пропрацювати всі варіанти і надати відповіді.

16244860_1855054981432957_370956619_o

Постало питання законності виділення ділянок в районі храму УПЦ КП, адже з списків «зникли» прізвища троьх учасників бойових дій. З цього приводу були написані відповідні заяви, а міським головою створено комісію, яка мала перевірити всі факти. Відповідь на питання — хто правий, а хто ні, досі нема. Павло Музика пообіцяв в найкоротший термін виправити це і надати громадськості всі результати.

Житлове питання стоїть гостро не лише для атовців, а й для міста в цілому — через відсутність житла в Енергодар не їдуть молоді спеціалісти. Проблему могло б вирішити реконструювання одного з гуртожитків та будівництво багатоповерхового будинку. Поки що неабияким досягненням Енергодара у забезпеченні атовців житлом стало виділенння одному з них кімнати в гуртожитку.

Олена Смирнова ознайомила атовців з тим, яку допомогу і на які суми було надано в 2016 році, а також, що планується на 2017. Деталі та суперечливі моменти атовці обговорили з начальником УПСЗН безпосередньо під час зустрічі.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: