Освітяни Енергодара ділилися досвідом з усією країною

Общество | 07:43, 25.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Невеликий звіт про це опублікувала на своїй сторінці начальник управління освіти Світлана Букреєва.

18582398_221453078360999_6745206202071408966_n

23 травня я разом з Вікторією Довбнею, начальником відділу шкіл та позашкільних закладів управління освіти, та Іриною Марієвою, директором ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ», були тренерами спеціалізованого тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» для майже 500 українських освітян. Кожна з нас провела по два півторагодинних тренінга, під час яких познайомили керівників органів управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директорів шкіл з напрацьованим досвідом упровадження інклюзивного навчання у закладах освіти Запорізької області та міста Енергодара. Захід пройшов на базі Київського університету ім. Б. Грінченка. Учасниками тренінгу були керівники департаментів, управлінь, відділів освіти та директори шкіл п’яти регіонів – Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей.
Від нас залежить розвиток дітей з особливими освітніми потребами, а від нашої мудрості залежить їх місце у житті та впевненість у майбутньому.

Інклюзивна освіта вважається прогресивним напрямком, адже наш світ різноманітний, і дітки мають знати, що кожна людина може мати свої особливості, відрізнятися від інших. А для малечі з інвалідністю саме інклюзія — шанс соціалізуватися та отримати освіту на відповідному рівні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: