Освіта, оборона і соціальний захист: яким буде бюджет Запоріжжя на 2023 рік

Економіка | 14:49, 28.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 28 листопада, у Запорізькій міській раді відбулася презентація проекту бюджету міста на 2023 рік.
За словами директорки департаменту бюджету та фінансової політики Ольги Вагіс дохідна частина запланованих показників буде на рівні цього року, а саме — 8 млрд 50 млн грн.
"По промисловим підприємствам ми маємо падіння. І очікуємо, що така ж ситуація буде протягом наступного року" — прокоментувала Ольга Вагіс.
Витратна частина також складає 8 млрд 50 млн грн. З цієї суми 1,9 млрд гривень — освіта, 558 млн грн — утримання органів місцевого самоврядування, 447 млн грн — медицина, 279 млн грн — інфраструктура, 173 млн грн — соціальний захист (без ВПО) , фізична культура і спорт — 175 млн гривень і культура — 76 млн грн.
На посилення оборони і захисту населення виділили 715 тисяч гривень. Сума депутатського фонду — 76 млн грн і близько 45 мільйонів гривень на облаштування укриттів по житловому фонду і закладам освіти. На роботу комунального підприємства "Запоріжелектротранс" закладають більше 400 млн гривень, де 35 мільйонів — відшкодування пільгового проїзду.
"Ми зараз формуємо резервний фонд. Виділяються кошти на муніципальну аварійну службу і підтримку внутрішньо переміщених осіб. В цілому ми маємо бездефіцитний бюджет, котрий покриває основні потреби життя міста в умовах воєнного стану" , — зауважила Ольга Вагіс.
Депутати були незадовільні тим, що вони досі не отримали на руки проєкт рішення про бюджет і не можуть навіть задавати питання, бо вперше побачили ці цифри, за які вже в середу вони мають проголосувати на сесії міськради.
Як раніше писав 061, рятувальники розгорнули 22 Пункти незламності у Запоріжжі та області. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: