Окупанти змушують мелітопольських пенсіонерів та підприємців оформлювати російські паспорти

Суспільство | 18:13, 24.06.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Мелітополі окупанти змушують людей отримувати російські паспорти, розповсюджуючи фейк про те, що без них вони не можуть ні пенсії отримувати, ні бізнесом займатись, ні зареєструватись в так званій пседопадатковій інспекції. 
Про це під час брифінгу сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров. 
Він назвав це нісенітницею та запевнив, що українська влада в повному обсязі виплачує всі соціальні виплати, в тому числі і пенсії. 
Федоров сказав також, що в останнім часом в місті масово викрадають людей. 
“Викрадають активістів, пасторів, бізнесменів. Пастора викрали просто під час служби на центральній площі міста (кілька днів тому його відпустили — ред.). Є 4-5 баз, де можуть знаходитись полонені і до кожного з них можуть по різному відноситись рашисти. Це окрема тема і це окремий вид зброї, який використовують рашисти. Когось затримують по політичним ознакам, бізнесменів затримують і випускають за грошову компенсацію”, — говорить мер. 
Федоров говорить, що окупанти навіть родичам не кажуть, куди можна приносити речі, ліки і так далі. За 4 місяці було викрадено 500 мешканців. В тому числі, 16-річний син голови Запорізької РВА Олега Буряка. 
В тимчасово окупованому місті залишається менше 70 000 мешканців, це менше половини.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: