Окупанти захопили мережі обленерго та створили фейкове енергетичне підприємство, якого немає навіть в реєстрах рф, — Федоров

Влада | 17:21, 8.08.2022
 Поделиться

Поделиться в

Окупаційна влада Мелітополя вкрала потужності українського ПАТ "Запоріжжяобленерго" на тимчасово окупованих територіях і створила на їх базі енергетичне псевдопідприємство "Таврія-Енерго". 
Чому не варто сплачувати рахунки, яке виставляє "окупаційне підприємство", розбирався проект "Перевірено.Запоріжжя". 
Законно обраний міський голова Мелітополя Іван Федоров в телеграмі 7 серпня заявив, що "навіть в російському державному реєстрі такого підприємства як "Таврия-Энерго" не існує.
"Останні місяць активно просувається тема укладання договорів з "підприємством", яке замінило Обленерго на території Мелітополя", — каже мер і уточнює, що є кілька "неточностей", які пов’язані з цим псевдопідприємством. 
Перша — такого підприємства навіть в російському реєстрі немає.  Друга — юридична адреса підприємства, яку вказують окупанти, — палац культури Шевченка в Мелітополі. Третя — ідентифікаційний номер підприємства належить ліквідованій ще  в 2004 році районній ланці російської партії «Отечество», яка не має нічого спільного з енергетичною діяльністю. 
"Всі гроші, які сплачуються мешканцями в касі або перераховуються на рахунки якихось банків, крадуться. Також про те, що гроші крадуться, свідчить той факт, что вся електроенергія, яку одержують мелітопольці і мешканці інших окупованих територій, виробляється українськими електростанціями, наша енергосистема відключена від російської ще 22 лютого. Тож, електроенергію виробляє Україна на своїх атомних, гідро і теплових електростанціях. Всі гроші, які сплачуються мешканцями Мелітополя, нахабно викрадаються окупантами та їхніми поплічниками", — сказав Федоров. 
За його словами, таким чином щомісяця шахраї крадуть до 50 мільйонів гривень.
Редакція "Перевірено.Запоріжжя" також спробувала знайти в реєстрах "підприємство", але пошук не видав нічого.
Зазначимо, працівники "енергетичної структури" дійсно закликають мешканців окупованого міста передавати дані лічильників, аби їм виставили рахунки. Наприклад, 3 серпня, в Телеграмі "підприємства" зазначалось: "ДУП "Таврія-Енерго" звертається до абонентів м. Мелітополя та Мелітопольського району з проханням у найкоротший термін передати показання приладів обліку електроенергії до Мелітопольського міжрайонного РЕМ. Покази необхідні подальшого нарахування оплати за використану електричну енергію".
Офіційна влада міста неодноразово наголошувала на тому, що мешканцям в жодному разі зараз не варто сплачувати рахунки, адже всі гроші йдуть в кишеню окупантам.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: