Окупанти намагаються вербувати мешканців ТОТ Запорізької області у росгвардію

Суспільство | 17:45, 25.12.2023
 Поделиться

Поделиться в

Російські загарбники пробують доукомплектувати “правоохоронні органи” за рахунок мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає 061. 

За даними ЦНС, впродовж грудня на ТОТ Запорізької області проводилися агітація, яка мала на меті завербувати у “росгвардію” і “федеральну службу військ” місцевих мешканців. Інформаційну кампанію проводили у соціальних мережах і місцеві “ЗМІ”. 

“Завдання, які будуть покладені на дані підрозділи, це патрулювання міст в пошуках нелояльних українців й укріплення та будівництво військових укріплень для росіян”, — зазначають у ЦНС. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ППО збила російську ракету “Х-59”.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: