Очільник Енергодарської поліції звітував за лютий: без зайвих слів

ЧП | 21:32, 3.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Причому, це стосувалося як самого начальника поліції Вадима Боровика, так і преси, що прийшла на нараду правоохоронців: журналістам не дали поставити жодного питання.

боровик.mp4.00_00_33_22.неподвижное изображение001

Всього два пункти  порядку денного:  звіт про роботу за місяць та про перспективи розкриття та розслідування злочинів. Доповідь по першому з них зачитав Вадим Боровик. У ній йшлося про конкретні завдання, виконавши які, наша поліція мала б оздоровити ситуацію в Енергодарі. Потім пішла статистика за період 07.02.2017 — 28.02.2017:

  • 493 повідомлення про правопорушення надійшло, 112 занесені в ЄДРР, решта розглянуті згідно з Законом про звернення громадян;
  • 34 особи, що вчинили злочини — встановлено;
  • 58 фактів крадіжок зафіксовано, по 11 з них встановлені особи, п’ятеро попадаються не вперше;
  • 2 розбійні напади, особи, що скоїли, втсановлені, плюс ще по двом, зареєстрованим раніше, також;
  • 1 грабіж, але поки злочин не розкрито, натомість встановлені особи тих, хто вчинив 2 грабежі раніше;
  • 1 угон легковика, на жаль, злочинця не знайдено;
  • 7 випадків незаконного зберігання наркотиків, по 4-ьох встановлені особи;
  • 1 факт зберівгапння зброї;
  • 7 пунктів збору металобрухту закрито;
  • 4 злочини знаходяться на контролі Національної поліції України.

По них — деякі деталі: перший випадок — це застосування зброї поліцейським у відповідь на озброєний напад психічно хворого чоловіка. Другий — це вилучення гранат на блокпосту. Третій — розбійний напад та застосування зброї, четвертий — викрадення неповнолітньої дитини ромами на місцевому автовокзалі. Дитину та викрадачів затримано в Харківській області.

Встановлено місце знаходження чотирьох розшукуваних, опізнано труп. Зафіксовано 104 адміністративні правопорушення, біля 50 випадків  звернень з приводу знаходження п’яних осіб у громадських місцях, 1 непокора співробітнику міліції та  8  фактів  неналежного  виконання батьками своїх обов’язків, 3 — порушення умов адміннагляду.

Гостро стоїть проблема незаконного обігу наркотиків. Вадим Боровик заявив, що мета поліції – встановити розповсюджувачів, а не залежних та хворих на наркоманію, які йдуть на злочин. Нагадав очільник місцевої поліції про кадрові проблеми та нестачу матеріально-технічного забезпечення. Із позитивного – намітилася тенденція комплектування особового складу.  У березні очікується поповнення – до роботи стануть  8 нових співробітників.

00019.MTS.00_00_05_16.неподвижное изображение001

Після цього пролунала пропозиція пресі покинути зал – пункт номер 2 порядку денного виявився секретом для громадськості . А на питання, які були у журналістів, відповіді пообіцяли дати пізніше.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: