“Облводоканал” попереджає мешканців Бердянська: «вода в кранах не призначена для споживання людиною”

Суспільство | 15:56, 26.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Окупанти не дають можливості доставити хімічні реагенти на станцію для доочищення води. Тож, з 24 травня “Облводоканал” припиняє водопостачання по Західному груповому водогону на невизначений термін. 
Про це керівництво КП “Облводоканал” повідомило колег з “Бердянськводоканалу” у відповідому листі. 
"Станом на 23 травня запас рідкого хлору в контейнерах на очисних спорудах експлуатаційного цеху водопостачання Західного групового водогону добігає кінця. Цей факт унеможливлює виробляти питну воду та транспортувати її магістральними водогонами для потреб населення 21 населеного пункту Мелітопольського району, смт Приазовське, м. Приморськ, с. Азов та м Бердянськ", — йдеться у листі. 
Також КП "Облводоканалі" запевняє, що придбало рідкий хлор ще на початку травня. Більше того, керівництво Запорізької ОВА забезпечило транспортування партії речовини в бік Василівки,  але окупанти заблокували проїзд. 
"У разі несанкціонованої КП “Облводоканал” подачі води окупантами у водогін, наголошуємо, що така вода не буде відповідати нормам, тому просимо не споживати та не використовувати воду для пиття та гігієнічних потреб. Вода у мережі буде технічна та така, що не призначена для споживання людиною", — написали в листі. 
 
У Бердянській міській раді зазначили, що відхилення від нормативних показників встановлені у 1 пробі води по м. Бердянськ по перманганатній окиснюваністі – 5,2 мгО2/дм3.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: