Нова будівля замість старої коробки: волонтери показали, як виглядає корпус Запорізького військового госпіталя, — ВІДЕО

Суспільство | 10:55, 26.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Будівля, в якій колись знаходилось інфекційне відділення Запорізького військового шпиталю, фактично заново відбудована. Старому корпусу понад 70 років, він не експлуатувався більше 30 років.
На початку квітня співробітники військового госпіталя власними силами розпочали внутрішні роботи. Проте грошей на всі роботи було замало, тож військові попросили про допомогу. Відгукнулись волонтери. Ми вже писали про те, що волонтерський центр "Паляниця" взяв на себе ремонт 480 квадратних метрів кровлі. Всі роботи виконані за рахунок донатів. 
Як зараз виглядає корпус і які роботи зроблено — дивіться на відео 

Волонтер на ім’я Кирило розповів, що за трохи більше ніж місяць була замінена стеля, встановлено вікна, збудовані нові стіни, повністю проведена нова електрика та сантехніка, прокладено нові труби та зроблена нова підлога.
"Тут була лише коробка, а ми зробили нову будівлю. Було задіяно десь 15 — 20 різних фондів  і 400 фізичних осіб", — каже він.
Волонтерам на небайдужим людям вдалось зібрати більше ніж 700 000 гривень і відремонтувати майже 300 квадратних метрів.
"Це реально схоже на диво", — додає він. 
Нагадаємо трохи історію будівлі: у 1900-х роках на території нинішнього військового госпіталя функціонувала тюрма, в якій утримувався Нестор Махно. Потім він опинився на свободі і у 1917 році, повернувшись до Олександрівська, підірвав тюрму. Кілька років потому приміщення відбудували, але в часи війни воно працювало, як німецька військова поліція. Госпіталь там “оселився” вже після війни, тоді і побудували корпус, який наразі відновлюють.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: