Некрасова планує оскаржити у суді своє звільнення з посади заступниці голови ОВА

Влада | 20:58, 19.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

Заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова, про звільнення якої сьогодні стало відомо, планує йти до суду. 
Про це вона написала в своєму Телеграмі. 
"Сьогодні, продовжуючи перебувати на лікарняному у зв’язку з вагітністю та пологами, була здивована інформацією, яку отримала з неофіційних джерел, щодо мого звільнення з посади заступника голови ЗОВА", — написала вона. 
Також в дописі зазначається, що вона звернулась до адвоката з проханням надати юридичну оцінку свого звільнення. Після чого, прийме "рішення щодо оскарження його в судовому порядку". 
"Юрій Малашко вже на посаді понад 100 днів, і чого саме зараз він наважився на подібне розпорядження? Може після початку моїх активних дій щодо висвітлення реальних обставин з розкрадання гуманітарної допомоги?… До сьогодні, голова ЗОВА — Юрій Малашко, жодного разу не прокоментував та не вчинив жодних дій щодо ситуації навколо розкрадання гуманітарної допомоги під час війни у Запорізькій області", — написала вона.
Також вона нагадала про кримінальну відповідальність "за грубе порушення законодавства про працю".
Щодо інформування її про звільнення, то вона виклала фото розпорядження, яке було оприлюднено в соцмережах і фото своєї електронної пошти, де вказано час отримання відповідного листа.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: