Негода повалила у Запоріжжі близько 60 дерев, — Фото

Суспільство | 07:09, 16.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі та Запорізькому районі внаслідок негоди, яка сталася напередодні ввечері, повалено десятки дерев. 

За даними міської ради, робота з усунення наслідків негоди тривала всю ніч.

Усього надійшло близько 60 офіційних заявок про повалені дерева та гілля. 

Фахівці ДСНС, міської аварійно-рятувальної служби та чергові бригади комунальників працювали протягом усієї ночі. 

Рух міського транспорту на цей час відновлено по всім напрямках. Змін у графіку роботи транспорту немає.

Аварійні роботи триватимуть і далі, протягом усього дня.

В місцях ліквідації наслідків негоди спільно з рятувальниками працювали співробітники комунальних служби міста, поліції та ремонтні бригади обленерго.

Від ГУ ДСНС залучено 108 рятувальників та 24 одиниці техніки. Аварійно-рятувальні роботи тривають.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: