«Небезпечно для водіїв»: в Кушугумській громаді кілька перевізників призупинили рух маршруток

Суспільство | 18:32, 7.06.2026
 Поделиться

Поделиться в

Ворог знищує цивільний автотранспорт у Кушугумській громаді. Окупанти завдають ударів, як по приватних автомобілях, так і по маршрутних таксі.

Наразі на території громади склалася важка ситуація щодо пасажирських перевезень. 

З посиланням на перевізників в Кушугумській громаді повідомили, що через гостру небезпеку для життя водіїв на 3 дні призупинено рух «маршруток» номер 384, 202 та 201 по території громади.

Вчора внаслідок атаки fpv-дрона загинув водій маршрутки #384. А сьогодні ворог вдарив керованими авіаційними бомбами за кілька метрів від зупинки громадського транспорту. Дві людини загинули, ще пʼятеро зазнали поранень. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: