«Назавжди український Мелітополь»: президент України подякував мелітопольцям за спротив і поставив їх у приклад

Суспільство | 15:12, 12.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Президент поставив Мелітополь у приклад для Москви і сказав, що якщо в такому невеличкому місті на мітинг зранку проти війни вийшло більше 2000 людей, то скільки ж людей мають вийти у Москві аби було «по-чесному»
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні, передає 061.
«Від самого ранку в українському, назавжди українському Мелітополі зібралися люди, наші громадяни на чергову акцію протесту проти російських військ і намагань поставити місто на коліна. Понад 2000 людей вийшло на площу. Почуйте, будь ласка, у Москві: якщо у Мелітополі проти окупації виходять 2000 людей, то скільки має бути у вас, проти війни, щоб було по-чесному, по-справедливості», — сказав Зеленський.
Також гарант нагадав, що вчора окупанти викрали міського голову Мелітополя Івана Федорова. Громада міста вимагає його негайного звільнення.
«Впродовж ночі та сьогодні ми постійно говоримо з нашими партнерами про цю ситуацію. Вимога проста: негайно звільнити його з полону. Ми звертаємося до усіх лідерів світу, які говорять з Москвою – Франція, Німеччина, Ізраїль та інші. Я особисто зателефонував канцлеру Німеччині Шольцу, говорив з президентом Франції Макроном. Я буду говорити з усіма, з ким потрібно, щоб звільнили наших людей. Ми очікуємо, що лідеру світу показали, як вони можуть вплинути на цю ситуацію, як вони можуть зробити просту справу – звільнити  одну людину. Людину, що уособлює собою усю мелітопольску громаду та українців, що не здаються.
«Я вдячний кожному мелітопольцю за цей спротив, за цю позицію. Окупанти повинні бачити, що вони чужі на всій нашій землі України і ніколи не будуть прийняті», — зауважив на останок Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні мелітопольці  на вулиці Івана Алексєєва біля будівлі зеленої поліклініки вийшли на акцію підтримки захопленого окупантами міського голови Івана Федорова.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: