Найкращі педагоги Енергодара: нагороджені до Дня працівника освіти (список)
Поделиться в
Копировать ссылку
ВІДЗНАКИ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
За плідну працю, високий рівень майстерності, професіоналізм, вагомі здобутки в трудовій діяльності, відданість справі та з нагоди Дня працівників освіти нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник”нагороджуються:
БАШАКОВА Олена Василівна- логопед навчально-виховного комплекс “дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад” №9
ДЄМЄХІНА Олена Іванівна — керівник гуртка позашкільного навчальногозакладу “Клуб юних моряків “Екватор” зфлотилією”
КИБА Тетяна Іванівна — заступник директора з навчально-виховноїроботи, вчителя географії Енергодарськогонавчально-виховного комплексу №1
КНЯЗЄВА Тетяна Анатоліївна — заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти
— за сумлінну працю, ефективне керівництво, організацію науково-педагогічної та культурно-просвітницької роботи серед населення, наукову та науково-дослідницьку роботу та з нагоди Дня працівників освіти нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” нагороджується:
НЕЧИПОРЕНКО Юрій Леонідович — директор Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха “Класичного приватного університету”
— за сумлінну плідну працю, високий професійний рівень, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Енергодарської міської ради відзначаються:
ІГОЛКІН Геннадій Вікторович- заступник директора з виховної роботи Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
МЕРЗЛЯКОВА Олена Олександрівна — вчитель історії та правознавства Енергодарської багатопрофільної гімназії “Гармонія”
МИКОЛАЙЧУК Галина Іванівна — вихователь дошкільного навчального закладу(ясел-садка) компенсуючого типу “Ромашка” №10
УДОВІК Наталія Володимирівна — музичний керівник дошкільного навчального закладу (ясел-садка) “Веселка” №8
ХМЕЛЕВСЬКА Олена Карлівна — начальник відділу централізованого господарського обслуговування управління освіти
ЦЕПЕЦАУЄР Олена Петрівна — практичний психолог дошкільного навчального закладу (ясел-садка) “Сопілочка” №16
— за багаторічну сумлінну працю, упровадження сучасних методів навчання і виховання студентської молоді, ініціативу та наполегливість та з
нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Енергодарської міської ради відзначається:
КОРОБЧУК Уляна Володимирівна — директор Коледжу інформаційних та соціальних технологій Енергодарського інституту державного та муніципального управління
імені Р.Г.Хеноха “Класичного приватного університету”
— за успіхи в роботі, професіоналізм, плідну працю, відповідальне ставлення до роботи, ініціативність та з нагоди Дня працівників освіти Листом подяки Енергодарського міського голови відзначаються:
БОНДАРЕНКО Лідія Сергіївна — помічник вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) компенсуючого типу “Золотий ключик” №5
БОНДАРЕНКО Ольга Юріївна — вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) “Горобинка” №14
ВАСИЛЬЧУК Лариса Федорівна — вчитель початкових класів Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7
ЖЕЛЯБІНА Тамара Петрівна — вчитель початкових класів Енергодарського навчально-виховного комплексу №5
КАЛАБУХА Ольга Миколаївна — вихователь дошкільної групи Енергодарського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня — дошкільний
навчальний заклад” №6
КОЦИЛО Наталія Миколаївн- завідувач сектора ремонтів та експлуатації відділу централізованого господарського обслуговування управління освіти
КУЧЕРЕНКО Інна Павлівна — спеціаліст І категорії-бухгалтера сектору обліку матеріальних цінностей централізованої бухгалтерії управління освіти
ПРИХОДЬКО Яна Миколаївна — головний бухгалтер Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха “Класичного приватного університету”
СЄВЄРІНА Олена Степанівна — інструктор з фізкультури дошкільного навчального закладу (ясел-садка) компенсуючого типу “Посмішка Пізнайки” №12
ТВЕРДОХЛІБ Марина Володимирівна — начальник відділу кадрів Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха “Класичного приватного
університету”
ВІДЗНАКИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Номінація «Творчий педагог».
За вагомий внесок в інтелектуальний та творчий розвиток підростаючого покоління, перемоги у професійних конкурсах нагороджуються:
- Погребняк Надія Сергіївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу №10.
- Федорченко Людмила Павлівна, заступник директора з виховної роботи загальноосвітньої школи №7.
- Ясінська Наталія Володимирівна, директор Центру туризму краєзнавства та спорту.
- Гулак Вікторія Геннадіївна, керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості.
- Невтира Ольга Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи №2.
- Садикіна Світлана Володимирівна, вчитель математики навчально-виховного комплексу №1.
- Бондажевська Оксана Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу №1.
- Окопна Наталія Анатоліївна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу №1.
- Сухов Олександр Олександрович, заступник директора з виховної роботи багатопрофільної гімназії «Гармонія».
- Кулинич Ольга Павлівна, вихователь дошкільного навчального закладу №16.
- Сухорукова Галина Володимирівна, вихователь навчально-виховного комплексу №9.
- Тимошенко Юлія Василівна, керівник гуртка дошкільного навчального закладу №12.
- Щеглова Наталія Іванівна, інструктор фізичної культури дошкільного навчального закладу №10.
- Погребняк Ганна Олександрівна, інструктор з лікувальної фізичної культури дошкільного навчального закладу №10.
- Вовк Ольга Вікторівна, вчитель англійської мови загальноосвітньої школи №7.
- Іванісова Олена Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу №6.
- Трубіцина Анастасія Леонідівна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи №2.
- Московська Марина Миколаївна, вчитель інформатики загальноосвітньої школи №7.
- Дятлова Олена Анатоліївна, вчитель інформатики багатопрофільногоо ліцею.
- Лохвицький Владлен Валентинович, вчитель історії навчально-виховного комплексу №1.
ЦІННИМИ ПОДАРУНКАМИ НАГОРОДЖЕНІ:
- Пригода Таїса Іванівна, вихователь навчально-виховного комплексу №9.
- Пудло Ольга Володимирівна, вихователь дошкільного навчального закладу №3.
- Авдєєва Галина Іванівна, вчитель музичного мистецтва навчально-виховного комплексу №5.
- Басіч Анастасія Сергіївна, вчитель російської мови та літератури навчально-виховного комплексу №1.
- Курнішова Вікторія Леонідівна, вчитель математики загальноосвітньої школи №2
- Маляренко Вікторія Вікторівна, вчитель математики загальноосвітньої школи №2.
- Атаманюк Олена Василівна, вчитель історії загальноосвітньої школи №7.
- Кулачек Наталія Володимирівна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу №5.
- Гріднева Олена Яківна, вчитель математики багатопрофільного ліцею.
- Фьодорова Наталія Юріївна, вчитель математики навчально-виховного комплексу №5.
- Цьомко Віта Степанівна, вчитель історії багатопрофільного ліцею.
- Василенко Оксана Петрівна, вчитель англійської мови багатопрофільної гімназії «Гармонія».
- Зайдуліна Вікторія Вікторівна, вчитель англійської мови багатопрофільного ліцею.
- Черевань Юлія Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу №5.
- Доценко Олена Володимирівна, вихователь дошкільного навчального закладу №7.
- Глущенко Наталія Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу №10.
- Лень Олена Леонідівна, музичний керівник дошкільного навчального закладу №13.
- Сухова Яна Вікторівна, керівник гуртка дошкільного навчального закладу №14.
- Шевчик Олена Володимирівна, музичний керівник — керівник гуртка дошкільного навчального закладу №15.
- Удовік Наталія Володимирівна, музичний керівник дошкільного навчального закладу №8.
- Фофанова Олена Григорівна, музичний керівник дошкільного навчального закладу №5.
- Єрмак Марія Михайлівна, завідувач бібліотекою ЕНВК №5.
Подякою Міністерства освіти і науки України відзначили Вікторію Довбню, начальницю відділу шкіл та позашкільних навчальних закладів управління освіти