Національні природні парки «Великий Луг» та «Приазовський» стануть гуманітарними хабами

Суспільство | 17:43, 9.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Природоохоронні установи Європи долучилися до допомоги  жителям  України, які знаходяться у зоні бойових дій та потерпають від гуманітарної кризи  у зв’язку з окупацією нашої території російськими загарбниками. Колективи нацпарків, заповідників та природоохоронних організацій інших європейських країн згуртувалися для підтримки українців.
Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної державної адміністрації, передає 061
За їх кошти проводиться купівля речей першої необхідності, їжі, ліків, які потрібні на окупованих територіях. Координатором цих робіт є Міндовкілля України.
Обласна військова адміністрація  підготувала  та передала до Міндовкілля України список необхідних речей: їжі та ліків, що вкрай необхідні для мешканців окупованих територій, на яких розташовані національні природні парки області.
Національні природні парки НПП «Великий Луг» и НПП «Приазовський» стануть своєрідними хабами. Після отримання ними гуманітарних вантажів від європейської спільноти допомога, що надійшла, буде  розподілена між мешканцями, які проживають у  громадах, на чиїх територіях розташовані  ці парки. 
Нагадаємо, що у Запоріжжі відкрили центр допомоги для тих, хто шукає притулку з зони бойових дій: тут можуть знайти прихисток біля 1000 осіб
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: