На Запорізькому напрямку нацгвардійці використали для атаки наземний дрон-камікадзе

Пригоди | 14:25, 3.06.2024
 Поделиться

Поделиться в

У Запорізькій області спецпризначенці “Омега” вдарили по ворожій позиції наземним дроном. 

Про це повідомляє НГУ, передає 061. 

3 червня Нацгвардія опублікували відео, на якому зафіксована робота наземного дрона-камікадзе. Спецпризначенці 1 загону ЦСП “Омега” виявили ворожу позицію під час аеророзвідки. Для атаки по ворогу нацгвардійці використали наземний дрон з потужним зарядом.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій і Херсонській областях нацгвардійці нанесли 145 вогневих уражень за допомогою дронів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: