На Запорізькій АЕС зруйновані будівлі і обладнання на понад 18 мільярдів гривень

Економіка | 16:45, 11.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

У “Енергоатомі” підрахували матеріальні збитки на ЗАЕС від дій російських окупантів.
Про це повідомляє 061 з посиланням на “Енергоатом”. 
Під час обстрілів Запорізької АЕС російські окупанти пошкодили низку об’єктів. Матеріальні збитки від дій російських загарбників оцінюються у 18,3 мільярди гривень. 
Сума складається з вартості пошкоджених будівель і обладнання під час штурму атомної станції, з яких корпус Учбово-навчального центру не підлягає відновленню. Корпусу будівлі Атоменергомашу, а також обладнання Атомремонтсервісу, яке знаходилося на ЗАЕС під час російської атаки. 
Раніше 061 повідомляв, що окупанти риють окопи під Енергодаром.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: