На Запорізькій АЕС стався блекаут

Пригоди | 14:44, 29.05.2026
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні вночі на ЗАЕС впродовж години втрачалося зовнішнє електропостачання.

У ніч з 28 на 29 травня на окупованій Запорізькій АЕС стався 16-й блекаут. Атомна електростанція впродовж години живилася лише від дизельних генераторів. Про це повідомили в “Енергоатомі”.

Живлення станції по єдиній вцілілій лінії електропостачання відновили.

“Це вже шістнадцятий випадок блекауту на ЗАЕС з моменту її окупації. Кожен такий інцидент суттєво підвищує ризики для ядерної та радіаційної безпеки не лише України, а й Європи”, – заявили у “Енергоатомі”.

Раніше 061 повідомляв, що троє людей отримали поранення внаслідок ранкової атаки по Запоріжжю.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: