На Запоріжжі восьмеро людей отруїлися після вживання суші

Суспільство | 12:41, 25.06.2024
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі стався спалах гострої кишкової інфекції після вживання їжі з закладу громадського харчування. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на Запорізький обласний ЦКПХ.

З 22 травня по 8 червня зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції. Від ГКІ постраждали восьмеро людей, у тому числі одна дитина. Ймовірною причиною захворювання стало вживання у їжу суші, які придбали в одному з закладів харчування. Зазначається, що у закладі до роботи допускався персонал без медичних оглядів. 

Раніше 061 повідомляв, що “Запоріжжяобленерго” проводитиме планові ремонти під час погодинних відключень світла.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: