На Запоріжжі сапери ДСНС знищили ракету з бойовою частиною

Суспільство | 12:23, 17.05.2025
 Поделиться

Поделиться в

Внаслідок численних ворожих атак ворога на території прифронтових громад області люди знаходять вибухонебезпечні предмети. Для їх знешкодження та знищення, звертаються до фахівців ДСНС. 

За інформацією пресслужби відомства, сапери ДСНС знищили уламково-фугасний касетний елемент боєприпасу від реактивної системи залпового вогню «Ураган», ракету з бойовою частиною, гранатометний постріл та залишки ракети, які виявили у населених пунктах Запорізької області.

Нагадаємо, ворог завдав 434 удари по містах і селах області. 

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: