На захопленій частині Запорізької області загарбники розпочали мобілізацію до армії ворога

Суспільство | 22:46, 25.09.2023
 Поделиться

Поделиться в

На тимчасово окупованій території Запорізької області розпочалась мобілізація.
Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав мер Мелітополя Іван Федоров.
За його словами, на всіх захоплених підприємствах є так званий військовий облік і загарбники змушують наших мешканців підписувати контракти аби залучити до війни проти України. 
Центри набору на контрактну службу створили в Мелітополі, Бердянську, Якимівці, Токмаку, Приморську, Приазовському. 
Також на окупованих територіях відбувається розсилка SMS-повідомлень із пропозицією долучитися до росвійськ. 
Раніше самі окупанти оприлюднювали інформацію про те, що платитимуть по 200 тисяч рублів тим, хто згоден стати до лав РФ. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: