На захопленій частині Запорізької області загарбники розпочали мобілізацію до армії ворога
Поделиться в
Копировать ссылку
На тимчасово окупованій території Запорізької області розпочалась мобілізація.
Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав мер Мелітополя Іван Федоров.
За його словами, на всіх захоплених підприємствах є так званий військовий облік і загарбники змушують наших мешканців підписувати контракти аби залучити до війни проти України.
Центри набору на контрактну службу створили в Мелітополі, Бердянську, Якимівці, Токмаку, Приморську, Приазовському.
Також на окупованих територіях відбувається розсилка SMS-повідомлень із пропозицією долучитися до росвійськ.
Раніше самі окупанти оприлюднювали інформацію про те, що платитимуть по 200 тисяч рублів тим, хто згоден стати до лав РФ.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.