На захоплених територіях Запорізької області після кожного вибуху окупанти посилюють фільтрацію

Суспільство | 12:14, 26.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

окупанти не можуть зрозуміти, як навіть після року окупації, населення продовжує чинити спротив. Аби люди не бачили пересування російської військової техніки, людям забороняють виходити з домівок. Більше того, після кожного вибуху (знищення БК чи особового складу) в місті посилюють фільтраційні заходи.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
"Окупанти намагаються знайти тих людей, які чинять спротив і сьогодні понад 500 цивільних мелітопольців перебувають у катівнях рашистів… Після кожного вибуху окупанти посилюють фільтраційні заходи і ця фільтрація проходить вкрай жорстко: це обшуки, ув’язнення, тортури, знущання", — говорить Федоров.
Окупанти забороняють людям залишати домівки, вводять комендантські години, аби люди не бачили пересування російської військової техніки і не могли передати цю інформацію ЗСУ.
"Мелітополь ворог обрав як логістичний вузол і саме через наше місто йде до 70% трафіку до тимчасово окупованого Криму або навпаки. Тому сьогодні ворог намагається закрити людей в домівках, щоб вони не володіли інформацією", — додав Федоров. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: