На ЗАЕС перебуває близько 2000 персоналу, який вірний України, — Енергоатом

Влада | 13:25, 16.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

На Запорізькій атомній станції перебуває близько 2 тис. персоналу, який вірний Україні, який контролює ядерну і радіаційну безпеку. Від кого "Енергоатом" отримує інформацію про всі дії, які там роблять окупанти.
Про це президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін сказав в інтерв’ю BBC News Україна.
За словами Котіна, на станції зараз перебуває 6,5 тис. персоналу НАК "Енергоатом". 
"З цього персоналу близько 2,5 тис. людей підписали оці ганебні контракти з "Росатомом". Але решта продовжують бути патріотами України. І це переважно інженерний персонал, креативний — той, який відповідає за радіаційну безпеку… Думаю, що в тому стані, в якому станція перебуває зараз, ядерної і радіаційної катастрофи ми уникнемо. Але це з умовою, що в наступному місяці ми звільнимо станцію від присутності цих рашистів", — сказав він. 
Також очільник "Енергоатому" додав, що на станції перебувають ще два інспектори МАГАТЕ, які контролюють ситуацію, контролюють параметри станції, надають свої доповіді до центрального офісу в Відні.
Нагадаємо, росіяни захопили ЗАЕС на початку березня минулого року. Наразі територія станції перетворена на військову базу, в машзалах знаходяться військова техніка, а на дахах енергоблоків — кулеметні позиції. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: