На ЗАЕС хочуть замінити нелояльний персонал на працівників «Росенергоатому»

Суспільство | 18:10, 5.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

Більшість робітників Запорізької атомної електростанції відмовляються співпрацювати з окупантами, відтак росіяни звозять на станцію робітників “Росенергоатому”.
Про це повідомляє сайт Центру національного спротиву, створений ССО ЗС України, передає 061
Не допомагають окупантам пропозиції у вигляді підвищених зарплат та оплачуваного відпочинку в Киріловці чи Криму. Відтак окупанти до кінця місяця планують сформувати новий штатний розпис станції. Водночас за планом росіян, усі робітники станції, що не погоджуються співпрацювати з ними мають залишити місто.  До кінця вересня станцію планують відключити від української енергомережі.
Зауважимо, що така ситуація в окупантів й по інших галузям. Так, не йдуть на співпрацю й не оформлюють нові трудові договори працівники ДСНС. Захоплену залізницю обслуговують працівники Кримського залізниці, адже місцеві в переважній більшості відмовились.
Для забезпечення житлом переселених осіб росіяни проводять інвентаризацію житла в окупованих містах з подальшим розселенням у квартирі тих, хто лишив місто. Щоб мотивувати росіян на переїзд на окуповану Україну, переселенці отримують премію 8,5 тис. рублів.
Нагадаємо, раніше ми зазначали, що якщо не буде водних ресурсів для охолодження ЗАЕС, то це буде загрожувати катастрофою планетарного масштабу.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram,щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: