На центральній площі у Запоріжжі рятувальники ловили змію

Пригоди | 11:13, 26.06.2025
 Поделиться

Поделиться в

Вчора у центрі Запоріжжя працівники муніципальної рятувальної служби відловили змію. 

Детальніше:

25 червня до рятувальників КВАРС надійшов виклик про змію на центральній площі Запоріжжя. Як повідомили в управлінні з питань НС мерії Запоріжжя, рептилію безпечно відловили. 

Збільшення числа випадків появи змій у місті фіксують з травня. Активізація плазунів пов’язана з теплою погодою. У разі виявлення змій у Запоріжжі можна звернутися на лінію “15-80” або до міської аварійно-рятувальної служби.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі зареєстрували викиди шкідливих речовин.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: