На ТОТ Запорізької області окупанти проводять примусовий збір підписів для “виборів”

Суспільство | 17:21, 26.12.2023
 Поделиться

Поделиться в

Окупаційна адміністрація Запорізької області проводить збір підписів мешканців ТОТ для висування путіна на “вибори”.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає 061.

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області загарбники організували роботу “виїзних бригад волонтерів”, які мають збирати підписи щодо висування путіна на “вибори президента рф”. Привезених з росії “волонтерів” возять по підприємствах і бюджетних закладах.

“В примусовому порядку працівників змушують підписувати юридично нікчемні папірці. Весь процес триватиме до кінця січня й має суто пропагандистський підтекст –  продемонструвати лояльність місцевого населення до нацистського вождя”, — зазначили у ЦНС. 

Раніше 061 повідомляв, що в окупованому Бердянську пролунали вибухи

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: