На стадіоні впала опора освітлення

Общество | 21:25, 21.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

На міському стадіоні «Старт» впала опора освітлення з прожекторами. На щастя, ніхто не постраждав, але падіння відбулось якраз на ту частину доріжки, де постійно перебувають спортсмени.

Депутат міськради Сергій Хоролець стверджує, що опори на стадіоні встановлювала фірма «Мастер» ще у 2011 році. Ця фірма належить депутату міськради від партії УКРОП Ігорю Паламарю та не має відповідних дозвільних документів для проведення подібних робіт.

«Мастером» було встановлено 15 таких опор і кожна з них ризикує впасти будь-якої хвилини. І тоді невідомо, чи обійдеться без жертв», — попереджає Сергій Хоролець. Також при встановленні опор не було проведене технічне обстеження і не визначений фізичний та моральний знос об’єктів, що дало можливість закласти до 50% грошових коштів у договори підрядів та провести роботи без тендерів.Зазначені об’єкти підвищеної небезпеки не мають заземлення та не пройшли лабораторні випробування, що несе пряму загрозу життю та здоров’ю мешканців міста — пише Сергій Хоролець на своїй сторінці у соцмережі.
14195923_1120179088102159_4346250604089063262_o

Сергій Хоролець написав заяву, у якій вимагає провести перевірку із залученням представників Прокуратури, СБУ, Національної поліції, Державної Аудиторської служби, Державної архітектурної-будівельної інспекції України з питання незаконного будівництва освітлення міського стадіону «Старт» та притягнути до кримінальної відповідальності керівників КП «Промінь» та директора фірми «Мастер» Паламаря Ігоря — за проведення будівельних робіт без дозволу на їх виконання та акту приймання в експлуатацію особливо небезпечних об’єктів,

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: