На Оріхівському напрямку Сили оборони розбили дві бронегрупи ворога

Пригоди | 13:36, 3.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Українські військові відбили ворожі штурми із застосуванням техніки. Спалено 17 одиниць техніки загарбників.

29 серпня ворог застосував для атак у Запорізькій області бронегрупи. Відео зі знищенням ворожої техніки оприлюднив 17-й армійський корпус ЗСУ 3 вересня.

65-та окрема механізована бригада знищила бронегрупи ворога на МТЛБ, БТР і танках ще на підходах до позицій українських захисників. Зазначається, що вдалося знищити сім одиниць техніки і близько 30 окупантів.

В районі Малої Токмачки 118-та окрема механізована бригада відбила ворожий штурм із застосуванням техніки. Військові знищили 10 одиниць ворожої техніки і ліквідували понад 20 загарбників.

Раніше 061 повідомляв, що ворог завдав ударів по 12 населеним пунктам Запорізької області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: