На окупованій території Запорізької області ворог поспішає видати російські паспорти: чому їх не можна брати

Суспільство | 08:49, 21.07.2022
 Поделиться

Поделиться в

Паспорта держави-агресора має розглядатись як злочин. Це треба донести до громадян, які знаходяться зараз під тимчасовою окупацією.
Про це повідомляє в Телеграмі міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.
Вона каже, росіяни бояться контрнаступів, які є неминучими. Тому вони хочуть мати живий щит у вигляді українців, які залишаються на тимчасово окупованих територіях. 
"Вороги поспішають з видачею своїх паспортів та підготовкою до своїх «референдумів». Тут не має бути жодних ілюзій: паспорти та «референдуми» — це російська зброя, більш небезпечна, ніж ракети", — каже вона. 
За її словами, треба мати більш чітку та більш жорстку позицію щодо отримання паспортів окупантів та голосування на їх «референдумах». 
"Маємо чітко сказати: це злочин проти нашої держави! Щодо отримання паспортів юристи кажуть, що можуть бути певні дуже невеликі виключення. Наприклад, отримання паспорта, щоб переїхати на підконтрольну Україні територію", — каже вона. 
Міністерка додала, що це жорстко, але мова йде про існування української держави.
Раніше повідомлялось, що паспорти активно намагаються видавати в Мелітополі, Енергодарі, Бердянську. Окупанти почали готуватись до так званого референдуму. 
Ірина Верещук
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: