На Молодіжній, 19 з суботи чекають на світло

Общество | 14:57, 27.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Електрика зникла о 10 годині в суботу, розповідають мешканці будинку. Звісно, одразу почали шукати, в чому причина, коли буде усунено проблему. Телефонували у «МДЛ», у КП ПКВ, намагалися додзвонитися в РЕС.

Врешті решт, до роботи стали комунальники ПКВ, до роботи залучили АЕС та ТЕС — з лабораторіями, які здатні показати, де пошкоджено кабель. В суботу працювали атомники, але безрезультатно. У неділю ввечері тепловики з’ясували, де знаходиться проблемна ділянка, але ввечері не було сенсу починати ремонт.

Біда з кабелем трапилася у непростому місці — просто під ганком під’їзду. В понеділок зранку там почали працювати комунальники. На місце аварії приїздив заступник міського голови Василь Разводов. Він запевнив, що ситуація під контролем.

Щоправда, людей це мало заспокоїло, адже досвід сидіння без електрики у них вже є — мешканці хвилюються, чи не згорять лічильники після підключення, як сталося минулого разу…

Крім того, енергодарців обурює ситуація, коли неможливо отримати відповідей на свої резонні питання, наприклад, хто має виконувати роботу, якщо ПКВ, АЕС і ТЕС лише «допомагають» усунути наслідки аварії? Чий це кабель? Яких ще сюрпризів чекати людям?

Чому ніяк «не допомагає» те саме «Місто для людей», в якому, як було заявлено, є все необхідне для роботи?

Чому «МДЛ» відмовляється приймати заявки від людей, мотивуючи це тим, що аналогічні вже прийняті?

Електрику обережно обіцяють ввімкнути вже ввечері, хоча деякі робітники в цьому сумніваються.

Ми будемо слідкувати за розвитком подій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: