На Гуляйпільщині з прифронтового села евакуювали двох жінок
Суспільство | 14:15, 13.09.2025
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку
Сьогодні до Запоріжжя вивезли двох мешканок села Нововасилівське.
13 вересня Товариство Червоного Хреста провело евакуацію двох жінок. Про це повідомили у Гуляйпільській громаді.
У Запоріжжя доставили 94-річну і 59-річну мешканок Нововасилівського. Евакуйованих передали під опіку родичів.


Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області внаслідок обстрілів горіли адмінбудівля, п’ятиповерхівка і склад із соняшником.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.