На Гуляйпільщині з прифронтового села евакуювали двох жінок

Суспільство | 14:15, 13.09.2025
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні до Запоріжжя вивезли двох мешканок села Нововасилівське.

13 вересня Товариство Червоного Хреста провело евакуацію двох жінок. Про це повідомили у Гуляйпільській громаді.

У Запоріжжя доставили 94-річну і 59-річну мешканок Нововасилівського. Евакуйованих передали під опіку родичів.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області внаслідок обстрілів горіли адмінбудівля, п’ятиповерхівка і склад із соняшником.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: