На греблі ДніпроГЕС сталася ДТП – четверо людей постраждали

Суспільство | 09:23, 9.10.2023
 Поделиться

Поделиться в

8 жовтня близько 16-ї години на греблі ДніпроГЕС зіткнулись два легкових автомобіля, внаслідок чого травмувалось четверо людей.
Подробиці ДТП повідомили в облуправлінні ДСНС.
Серед постраждалих підліток 2010 року народження. Чотирьох травмованих рятувальники транспортували до «швидкої». Також надзвичайники відключили акумуляторні батареї та перекрили вентилі газових балонів в автомобілях, що потрапили в ДТП.
Як раніше писав 061, під Новопрокопівкою українські військові знищили чотири російських танки.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: