На «Доступні ліки» в Енергодарі виділено 1,7 мільйона гривень

Общество | 14:45, 19.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

18 січня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжі відбулася нарада з питань впровадження Урядової програми «Доступні ліки».

Програма діє в Енергодарі з 2017 року та спрямована на забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. У рамках програми енергодарці мають змогу безкоштовно або із незначною доплатою отримати медикаменти для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу.

У ході наради обговорено проблемні питання, які виникали у працівників аптечних закладів під час впровадження заходів програми минулого року, враховано всі зауваження та пропозиції.

Для впровадження програми «Доступні ліки» в Енергодарі протягом 2018 року з державного бюджету виділено кошти у сумі 1 млн. 702 тис.грн. До участі у даному проекту у поточному році планується залучити 15 аптечних закладів відповідно до їх клопотань. Обсяги коштів між аптечними закладами будуть розподілені із врахуванням результатів їх роботи у минулому році.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: