На ДніпроГЕС запевняють, що знають, як діяти у позаштатних ситуаціях

Суспільство | 20:37, 4.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

В результаті обстрілу російськими військовими Запорізької атомної  станції було пошкоджено перший енергоблок та зруйновано учбово-тренувальний центр. Через бойові дії блоки атомної станції було відключено, з 6 енергоблокв в роботі залишився лише один.
Керівництво міста Запоріжжя запевнило, що сьогоднішнє відключення блоку на Запорізькій атомній електростанції споживачі електроенергії на собі не відчули.
 “Енергетична система України продовжує залишатися збалансованою. Для цього підготовано усі відповідні потужності”, — зазначив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.
Дніпровська ГЕС готова до стабільної та безперебійної роботи. За інформацією директора «Дніпровської ГЕС» Віталія Кучера, персонал знає, як діяти у позаштатних ситуаціях. Він натренований, має відповідний досвід, знаходиться на своїх робочих місцях та виконує усі необхідні функції.
Причин для паніки немає.
Нагадаємо, раніше ми писали про наслідки обстрілів Запорізької АЕС: снаряди влучили в будівлю реакторного відділення, а також в район Сухого сховища відпрацьованого ядерного палива.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: