«Мотор Січ» та «Запоріжтрансформатор» перейдуть у власність держави, — ЗМІ

Економіка | 13:55, 7.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

Одразу кілька стратегічно важливих підприємств перейдуть у власність держави, серед них і запорізькі "Мотор Січ" та "Запоріжтрансформатор". 
Про це повідомляє "Економічна правда", посилаючись на своїх співрозмовників  у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), а також на міноритарних акціонерів "Укрнафти".
За інформацією ЗМІ, 6 листопада НКЦПФР прийняла рішення про забезпечення примусового відчуження у власність держави акцій ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта", АТ "Мотор Січ", ПрАТ "АвтоКрАЗ" та ПрАТ "Запоріжтрансформатор". Таким чином регулятор дозволив списання акцій вказаних підприємств з рахунків приватних осіб, у власність держави.
Власником "Мотор Січ" був В’ячеслав Богуслаєв, який у 2017 році продав 56% акцій компанії китайському холдингу Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd. Через наявність порушень, зокрема щодо дотримання антимонопольного законодавства операції з акціями "Мотор Січі" були заблоковані, а згодом – арештовані. А Богуслаєва, який є почесним президентом АТ "Мотор Січ" в жовтні арештували, звинувативши у державній зраді. Також арештовано і майно Богуслаєва.   
"Запоріжтрансформатор" – підприємство-банкрут, яке виробляє трансформаторне та реакторне обладнання. Його власником є Костянтин Григоришин.
Як раніше писав 061, навколо Бердянська окупанти будують лінію укріплення та звозять мобілізованих.
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: