«Місто для людей Енергодар» пішло в люди

Общество | 10:42, 22.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Зустріч мешканців будинків з  представницею керуючої компанії «Місто для людей Енергодар»  — заступницею директора з питань роботи з клієнтами Ольгою Яременко — відбулася вчора. Її ініціювали споживачі послуг, до яких у людей за 3 тижні хазяйнування «МДЛ» накопичилось багато претензій.

Власне, мешканці звернулися  до Надії Іванісової, яка очолює раду ветеранів, та викликала депутата — Олену Садикіну, вона через заступника міського голови Ігоря Курдю звернулася до «МДЛ»… Отак і з’явилася у дворі пані Ольга Яременко.

Вона розповідала про компанію, її функції, кол-центр та офіс. Говорила, що «МДЛ» у спадок від  ПКВ дісталося те, що ми маємо. А ще — ті самі робітники, в тому числі — п’яні сантехніки, які вже поцупили замок від підвалу…

Відбиватися  від людей заступниці директора було важкувато. Не всі претензії були за адресою: наприклад, про договір між мером та власниками квартир, про те, хто міг би замість  «МДЛ» надавати аналогічні послуги… Але більшість  питань все-таки стосувалася компанії. Люди просили, щоб їм дали координати особи, яка відповідає за порядок у будинку, але Ольга Яременко наполягала — дзвоніть за вказаними номерами до кол-центру. Мешканці скаржилися на відсутність прибирання,  а їм радили те саме: дзвонити, скаржитись, залишати заявки.

Неодноразово пролунало: «Платити за цей місяць не будемо» Але пропозиції щодо створення ОСББ або проведення зборів мешканців, на яких би прийняли рішення про відмову від послуг «МДЛ» та пошук іншого управителя так і не пролунало.

Ольга Яременко заявила, що працівники компанії обстежують будинки, хоча якщо там і так працюють тісамі люди, що й раніше у ПКВ, мабуть,  сюрпризів для них не буде… Зараз «МДЛ» готує житло до зими — перевіряє дахи та шви, пройшли гідравлічні випробування системи опалення, і в компанії передбачають багато заявок про пориви — готуються і до цього.

Тарифи протягом року мінятися не будуть, запевнила Ольга Яременко. Навіть з огляду на те, що стан житла у нас не дуже, і доведеться робити поточні ремонти. А от капітальні в тариф не закладені, тож розраховувати на виконання чогось серйозного не варто.

Що стосується оплати послуг, то зараз «МДЛ» веде переговори з популярними банками щодо можливості здійснювати платежі у звичний спосіб.

Обіцяний номер телефону мобільного оператора «Водафон» поки не працює — тестується.

Незадоволеним клієнтам Ольга Яременко повідомила, що відмовитись від послуг «МДЛ» можна. Але ніхто не спитав, яким чином.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: