Мешканцю Запоріжжя винесли вирок за зґвалтування двох неповнолітніх дітей

Кримінал | 16:06, 26.06.2025
 Поделиться

Поделиться в

У Запоріжжі суд виніс вирок чоловіку, який вчинив сексуальне насильство щодо доньок своєї співмешканки. 

Детальніше:

Жителя Запоріжжя визнали винним у зґвалтуванні і розпусних діях щодо малолітніх дітей. Як повідомили у обласній прокуратурі, обвинувачуваний скоїв злочини щодо доньок своєї співмешканки віком 7 і 12 років, користуючих їхнім безпорадним станом. 

Рішенням суду чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі винесли вирок чоловіку, який зберігав 14 кілограмів канабіса.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: