Мешканцю Запоріжжя винесли вирок за зґвалтування двох неповнолітніх дітей
Поделиться в
Копировать ссылку
У Запоріжжі суд виніс вирок чоловіку, який вчинив сексуальне насильство щодо доньок своєї співмешканки.
Детальніше:
Жителя Запоріжжя визнали винним у зґвалтуванні і розпусних діях щодо малолітніх дітей. Як повідомили у обласній прокуратурі, обвинувачуваний скоїв злочини щодо доньок своєї співмешканки віком 7 і 12 років, користуючих їхнім безпорадним станом.
Рішенням суду чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі винесли вирок чоловіку, який зберігав 14 кілограмів канабіса.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Джерело: 061.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.