Мешканцям Акимівської громади будуть платити фінансову підтримку за рахунок місцевого бюджету

Суспільство | 15:24, 15.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

У зв’язку з важкою фінансовою ситуацією у багатьох жителів Акимівської громади, місцева влада вирішила надати по 1000 гривень фінансової допомоги. В першу чергу виплати підуть тим, хто цього найгостріше потребує – людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, пенсіонерам та іншим категоріям населення, що у зв’язку з війною залишилися без коштів на існування.
Про це повідомив голова громади Олександр Правосуд на своїй сторінці в мережі Facebook, передає 061.
Для отримання фінансової допомоги на придбання продуктів харчування, ліків, предметів першої необхідності та інших витрат бажаючим жителям громади пропонують написати заявку з вказівкою розрахункового рахунку, а також додати до заяви скан-копії  чи фото паспорта та ідентифікаційного коду та відправити це на офіційну пошту громади. Останнє викликало багато запитань – місцеві мешканці побоюються надавати свої паспортні дані електронною поштою, бо у разі її злому чи доступу сторонніх осіб цю інформацію можуть використати російські окупанти для своїх цілей.
У цей же час голова громади пояснює, що для проведення виплат важливо якимось чином верифікувати особу, що саме вона проживає у цій громаді і гроші зараховуються саме їй.
«Доступ до скриньки контролюється. Прив’язка до номера телефону, двофакторна автентифікація з програмою на моєму пристрої, контроль сесій та інше. Персональні дані наше законодавство дуже якісно зберігає. Процедура передбачає надання саме такого переліку документів, як це завжди було», — пояснює Правосуд.
Якщо людина не має можливості відправити щось електронною поштою чи заповнити електрону заяву, то допускається, що вона може заповнити форму від руку, а родичі, близькі чи сусіди можуть це відправити.
Також в громаді скаржаться, що через окупацію люди вже третій місяць не можуть отримати соціальні виплати.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Мелітополі окупанти збирають дані місцевих мешканців — ймовірно готуються до "референдуму".
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: