Мешканця Запоріжжя спіймали на незаконному вирубуванні дерев

Екологія | 16:26, 29.04.2025
 Поделиться

Поделиться в

У Комунарському районі Запоріжжя чоловік несанкціоновано знищував зелені насадження. 

Детальніше:

Працівники екоінспекції виявили чоловіка, який вдень незаконного займався вирубкою дерев у Комунарському районі. Як повідомили у Держекоінспекції Південного округу, порушник встиг зрубати тополю. На чоловіка склали адмінпротокол. Збитки довкіллю оцінили у близько 1 тис гривень. 

Раніше 061 повідомляв, що внаслідок обстрілу Біленького постраждала літня жінка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: