Мешканці Запорізької області відрахували 167 млн гривень військового збору

Економіка | 10:45, 9.04.2024
 Поделиться

Поделиться в

Цьогоріч у Запорізькій області зросли надходження від сплати військового збору.

Про це повідомляє обласна ДПС, передає 061.

За три місяці 2024 року у Запорізькій області сплатили 167 млн 100 тис гривень військового збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 6,5 млн гривень. У березні запорізькі платники перерахували 59 млн гривень військового збору. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області оптимізують комунальні заклади сфери медицини і соцзахисту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: