Мер Мелітополя пояснив, для чого окупанти роздають російські паспорти

Суспільство | 17:57, 28.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

На території окупованих міст — Мелітополя та Херсонщини — росія починає видачу паспортів. Це робиться для того, аби мобілізувати людей та відправити воювати проти України.
Про це у Фейсбуці сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
Він навав такі документи “псевдо паспортами" та заявив, що їх в жодному разі брати не можна.
"Насамперед, видача паспортів робиться, щоб закрити питання щодо нестачі озброєних військових у війні проти України. Раніше проводився перепис населення, проводились пропозиції на блокпостах. Вони хочуть видати паспорти росії, щоб мобілізувати мешканців Мелітополя та використовувати як гарматне м’ясо”, — упевнений Федоров.
Мер додає, що цей документ не має жодної цінності та не буде визнаний ні Україною, ні якоюсь країною. 
Що стосується видачі грошей з боку окупантів, то Федоров натякнув, що гроші брати можна, але не продаватися за них і приймати рішення "по совісті". 
"К сожалению, сегодня очень сложное финансовое состояние у жителей на оккупированных территориях и они вынуждены брать деньги, в том числе и у оккупантов. Главное в этой ситуации, чтобы в последствии поддержка была украинской стороны. Это как на выборах: деньги вы брали от кого угодно, а выбор делали по совести. Необходимо, чтобы совесть была чиста. Сегодня вынужденная ситуация, в части тяжелого финансового положения, но уверен, что это исправится", — сказал Федоров. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: