Майже 3000 абонентів у прифронтових населених пунктах Запорізької області знеструмлено через російську атаку

Суспільство | 11:24, 17.05.2025
 Поделиться

Поделиться в

Ворог атакував прифронтові громади Запорізької області. Внаслідок обстрілу знеструмлено майже 3000 абонентів. 

Про це в телеграмі написав начальник ОВА Іван Федоров. 

Загалом через ворожі удари без світла на підконтрольній Україні території залишається понад 6 тисяч абонентів, половина — протягом довгого часу.

Енергетики почнуть ліквідацію наслідків, як тільки дозволить безпекова ситуація.

Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: