Корейська компанія має намір побудувати у Запорізькій області сонячну електростанцію

Регион | 10:18, 20.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Запорізьку область відвідала бізнес-делегація Республіки Корея у складі представників компаній GDC Consulting та GS Engineering and Construction. Основною метою візиту було вивчення перспектив реалізації на території Запорізької області інвестиційних проектів у галузі альтернативної енергетики.

Під час зустрічі делегації з заступником голови облдержадміністрації Олександром Бабаніним генеральний менеджер GS Engineering and Construction презентував компанію та заявив про наміри щодо будівництва сонячної електростанції потужністю 35 МВт.

У ході переговорів представникам компаній було надано інформацію про вільні земельні ділянки для реалізації проектів альтернативної енергетики, а також про організаційні та юридичні процедури, необхідні для будівництва станції та під’єднання її до електричної мережі України.

За результатами візиту було сформовано перелік земельних ділянок, які зацікавили потенційних інвесторів, а також досягнуто домовленості щодо надання необхідної інформації для розробки техніко-економічного обґрунтування.

У разі позитивного вирішення щодо інвестування, розглядається відкриття у Запоріжжі офісу компанії GS Engineering and Construction для пришвидшення реалізації проекту. Представники корейського бізнесу також розглянули перспективи використання лігніну в якості сировини для енергогенерації, а також відвідали сонячну електростанцію у м. Токмак для безпосереднього ознайомлення із практикою реалізації подібних проектів.

Довідково: GS Group, частиною якої є GS Engineering and Construction відділилась від компанії LG у 2005 році, щоб сконцентруватись на питаннях енергетики та будівництва. Наразі компанія управляє енергогенеруючими підприємствами по всьому світу загальною потужністю 6 876 МВт.

 

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Фото: інтернет

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: