Комунальники будуть з паливом і під охороною, а освітяни — з медоглядами та без тарганів

Общество | 15:30, 23.01.2018
 Поделиться

Поделиться в

Від управління освіти та комунального підприємсмтва ПКВ на профільних заступників міського голови надійшли листи з проханням дозволити прямі закупівлі товарів та послуг. Ці звернення розглядали на депутатських комісіях 22 січня. Начальник юридичного управління Дмитро Поліщук пояснив: дійсно, пунктом першим рішення міської ради від 26 грудня 2017 року введено обмеження на проведення закупівель на суму більше 100 тисяч гривень. Але є ще пункт другий, який у випадках крайньої необхідності дозволяє проводити прямі закупівлі. Для цього необхідно отримати дозвіл профільного заступника мера та ухвалення бюджетної та профільної депутатської комісії.

Сергій Холод зазначив, що обмеження вводилося для того, щоб діяльність комунальних та бюджетних підприємств та установ була максимально прозорою. Але починається рік з прохання дозволити проведення прямих закупівель без обмеженнь. Тому керівникам, які подавали звернення, довелося доводити, що кошти необхідні терміново. Першою виступала Катерина Хоменко. Вона просила дозволу на оплату послуг державної служби охорони об`єктів КП ПКВ, з якими укладений договір.

Керівниця зазначила, що надавати прослуги охорони може тільки підрозділ національної поліції, тому особливого вибору у підприємства нема. Хоменко також просила дозволити закупівлю палива на суму 700 тисяч гривень. Цього вистачить на місяць. Після ретельного вивчення питання депутати погодилися дозволити ці термінові витрати комунальному підприємству.

Трохи довше довелося доводити необхідність проведення прямих закупівель очільнипці управління освіти Світлані Букреєвій. Щоправда, і пунктів у неї було цілих сім: вивезення смітя та відходів (122 тис.грн), медогляди персоналу (187 тис.грн.), перевірка лічильників тепла та води, а також — електрики  та вогнегасників (теж більше 100 тисяч), телекомунікаційні послуги (123 тис.грн) та аварійні ремонти, вартість яких, як запевняють освітяни, неможливо прорахувати наперед. Приблизна сума на ліквідацію — понад 100 тисяч на один об`єкт на рік, а об`єктів в управлінні 33.

Обговорення саме цієї кругленької суми прямих закупівель були найгарячишим. Але, виявилося, що управління освіти просить дозвіл на на 400 тисяч гривень. Депутат Вадим Рябуха поцікавився, чи немає у освітян ще якихось нагальних потреб? Виявилося, що є — проведення дератизації та дезінсекції. Закупівлю цієї послуги теж дозволити провести без застосування обмеження.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: