Із Запоріжжя до кордону з Польщею рушить безкоштовний евакуаційний автобус

Суспільство | 16:01, 24.03.2022
 Поделиться

Поделиться в

Завтра, 25 березня, із Запоріжжя рушить безкоштовний евакуаційний автобус до кордону з Польщею. Виїзд автобусу заплановано на 11.30, відправка від виставкого комплексу "Козак-Палас" на вул.Перемоги. Проїзд безкоштовний. 
Про це 061 повідомили ініціатори запуску автобуса команда Action Institute. 
Автобус здійснюватиме зупинки у Кропивницькому і Львові — на нього можна сісти там протягом маршруту. У Львові автобус зупиняється на залізничному вокзалі. Далі рушає до кордону з Польщею. Перехід кордону здійснюється пішки. На польській стороні кордону можна буде звернутися до місцевих волонтерів.
Посадка на автобуси дозволена жінкам, дітям та чоловікам і буде здійснюватись за списком згідно з даними, які пасажири вкажуть у гугл-формі нижче. До автобусу можна брати тварин. Кількість місць обмежена, після заповнення форми волонтери зв’яжуться з пасажирами для уточнення інформації та підтвердження реєстрації. Зверніть увагу, що громадяни України призовного віку не зможуть перетнути кордон.
Гугл-форму можна заповнити за посиланням, сторніка Action Institute в Фейсбуці. 
Це вже другий рейс Action Institute із Запоріжжя, також команда здійснила 42 рейси з Києва, евакуювавши більше 1,5 тисячі людей. Команда планує продовжити евакуаційні рейси із Запоріжжя, але через постійну зміну ситуації, неможливо оголосити постійний графік. 
Джерело: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: